חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מחשבה יוצרת מציאות – ככה תבצעו זאת נכון

ניווט מהיר

בשנים האחרונות אנחנו רואים עליה משמעותית בכל הנוגע להתעניינות בתהליך המופלא אשר מאפשר למחשבות שלנו לברוא את המציאות בתוכה אנחנו חיים. אם אתם שומעים על מחשבות יוצרות מציאות  בפעם הראשונה, הרעיונות הללו אולי ישמעו לכם אפילו מוזרים ולא סבירים בעליל. אבל אנחנו מבטיחים לכם כי ככל שתעמיקו לתוך העולם הזה, כך תגלו עוד על הכוח הגדול שיש למחשבות שלנו. במאמר הבא נצלול עם הראש פנימה על תוך הנושא הזה ונעזור גם לכם לחיות את החיים במלואם.

מחשבה מייצרת מציאות – הקדמה על האנרגיה של המחשבות

אנחנו רוצים לרגע להוציא אתכם מהמוכר והידוע. אנחנו רוצים לוותר לרגע על מה שאנחנו, בני האדם יכולים לקלוט באמצעות החושים שלנו ולנסות להבין ביחד איך העולם עובד ברובד הנסתר. פיזיקת הקוונטים מלמדת אותנו שהכל זה אנרגיה, הגוף שלנו עשוי אנרגיה, המחשבות שלנו עשויות אנרגיה, כל החפצים סביבנו עשויים מאנרגיה וכך גם כל מה שאנחנו מסוגלים לתפוס בעיניים שלנו. הרעיון בבסיס 'כוח המשיכה' אומר כי 'דומה מושך דומה'. ננסה להמחיש את זה על ידי משל. נניח ואתם מתעוררים בבוקר על 'צד שמאל'. נניח ולא התעוררתם בזמן, מצאתם חור בגרב ובדרך לעבודה היו הרבה מאוד פקקים. באופן טבעי אתם תהפכו זעופים וכך, לאורך כל היום, הקולגות בעבודה, הלקוחות וכן הלאה, יזעיפו אליכם פנים גם כן. לאחר מכן תחזרו הביתה וכל דבר ירגיז אתכם במיוחד. בן הזוג או בת הזוג יעשו משהו שיפגע בכם, הילדים יכעיסו אתכם וכן הלאה. אבל מה יקרה אם תתעוררו בזמן, תמצאו זמן לשתות את הקפה בנחת ותגלו איך כל היום עובר חלק, בלי חיכוכים משמעותיים ואפילו להיפך, האנרגיה החיובית שלכם תשפיע על אנשים אחרים ותאפשר לכם 'לשחק אותה' בעבודה, להישאר קשובים לילדים ולבלות ערב רומנטי עם בת הזוג או בן הזוג. על פי התורה של מחשבה יוצרת מציאות, מה שמשפיע על היום, יום שלנו אלו לא אירועים אקראיים אשר התרחשו כאילו במנותק אלינו ואנחנו מגיבים אליהם. אלא בדיוק הפוך. אנחנו אלו שבכוח המחשבות שלנו מזמנים אלינו אירועים וסיטואציות, בהתאם לאופן בו אנחנו חושבים ומרגישים.

האם אנחנו יכולים לשלוט במחשבות שלנו?

חשוב להדגיש כי בכל הנוגע לתחום של מחשבה יוצרת מציאות, אנחנו לא באמת מתכוונים לשלוט על כל המחשבות שלנו. מוח ממוצע חושב בין 50-70 אלף מחשבות ביום. לנסות ולעקוב אחר כל מחשבה ומחשבה יכולה להפוך לאתגר בלתי אפשרי. מה שאנחנו כן יכולים לעשות זה לפתח חשיבה חיובית לתת משקל למחשבות מסוימות. למשל, אם אנחנו חוששים לאחר בבוקר, אנחנו יכולים לעשות פעולות שיעזרו לנו 'להעלות את התדר' וכך, לשנות את כיוון המחשבה שלנו כדי שנדמיין כאילו אנחנו מגיעים לעבודה בלי פקקים בכלל. ככל שנצליח להאמין במחשבה החדשה הזו, כך נראה איך מחשבה מייצרת מציאות והיא אכן מתגשמת בפועל. הכלל הזה נכון במקרה הזה כמובן אבל הוא נכון במקרים נוספים. אנחנו יכולים לגרום לעצמנו להרגיש אחרת וכך, לתת למחשבות החיוביות את קדמת הבמה.

איך אנחנו יכולים לשנות את האנרגיה שלנו בעזרת מחשבות יוצרות מציאות?

משום שהחוק טוען כי 'דומה מושך דומה'. אנחנו צריכים לעשות מאמץ כדי להביא את עצמנו לאנרגיה חיובית, אנרגיה גבוהה. איך אפשר לעשות זאת? אפשר להתחיל ולתרגל שגרת בוקר 'בריאה'. מה זאת אומרת? במקום להתעורר בדקה התשעים 'להתגלגל מהמיטה' ולהתחיל זועפים עוד יום אפור. אנחנו יכולים להתעורר חצי שעה קודם לכן. לשבת רגע במרפסת או ליד החלון. לעשות מדיטציה ולנסות להבין מה אנחנו רוצים שיקרה היום. בפעמים בהם אתם מרגישים כאילו האנרגיה שלכם נמצאת בירידה חפשו דרכים להעלות אותה במהירות. מוזיקה יכולה לעזור הרבה פעמים, מחשבה על תינוק שאתם אוהבים, אם זה הילד שלכם או קרוב משפחה. אתם יכולים לעשות באמצע יום עבודה שיחה קצרה עם אדם אהוב רק כדי להחליף את האנרגיה הקודרת באנרגיה חדשה. אתם יכולים להתחיל ולסיים כל יום בשלושה דברים עליהם אתם רוצים לומר תודה. זה אמנם לוקח קצת זמן, אבל אתם תראו איך תרגול ויישום של מחשבה יוצרת מציאות יכולה לשנות את החיים שלכם בתוך כמה חודשים בלבד מהקצה אל הקצה.

אהבתם את המדריך? מוזמנים לשתף..

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

פוסטים נוספים

על הגשמה עצמית, מימוש פונטציאל ועוד ←

נגישות